x
Kategoriler
Sepetim

Kritik Güç, Soğutma ve Raflar

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

1. Veri merkezlerinin neden soğutulması gerekir?

Veri merkezleri, her kuruluşun bütünsel parçası olan bağlantılı bilgisayar sunucuları grubudur. Veri merkezleri, çok yüksek hacimde veriyi verimli bir şekilde saklamak, korumak, dağıtmak ve işlemekten sorumludur. Veri merkezi soğutması, sıcak noktalara neden olup kesinti süresine ve ekipman arızasına yol açabilecek aşırı ısınma durumlarını önlemek için düzenli aralıklarla yürütülmesi gereken önemli bir süreçtir. Schneider Electric olarak gerekli soğutma, güç koruması ve IT ekipmanı rafları için ürünler sunuyoruz. Bu ürünler UPS (Kesintisiz Güç Kaynakları), güvenlik ve çevre araçları, filtreler, uyumlu klimalar ve çok daha fazlasını içerir. 

2. Sunucu odamı nasıl soğuk tutabilirim? 

Sunucu odası soğutması, kuruluşun tüm bilgi işlem ekipmanının düzgün ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için kritik bir süreçtir. Sunucu odalarını soğutmak için çeşitli yöntemler bulunur. Karartma panelleri, endüstriyel klimalar, düşük enerjili aydınlatma kullanmak gibi çözümler buna örnek verilebilir.   Schneider Electric, veri ve bulut uygulamalarını verimli bir şekilde bağlayarak son derece etkili ve esnek çözümler sunar. Ayrıca sunucu odanızı kısa süre içinde soğutacak çeşitli BT rafı soğutma ürünleri ve IT ekipmanı rafları da sunuyoruz. Bu ürünler başarılı bir şekilde aşırı gerilim koruması ve güç düzenleme, prefabrik veri merkezi modülleri, kritik güç ve soğutma hizmetleri sunar.

3. Veri merkezimi nasıl koruyabilirim? 

Veri merkezi, bir kuruluşun tüm verileri ve kritik uygulamalarını saklayan ve koruyan bağlantılı bilgisayar sistemleri ağıdır. Bu nedenle, veri merkezlerinin optimum düzeyde korunması çok önemlidir. Ağ içinde gönüllü olarak güvenli bölgeler oluşturarak, ana bilgisayarları ve sunucuları kilitleyerek ve uygulamaların güvenlik açıklarını tarayarak veri merkezini etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Schneider Electric'in EcoStruxure Data Center çözümü, Edge ortamlarında IT dağıtımlarına yardımcı olmak için raf bazlı yönetim, soğutma, güç, güvenlik çözümleri sağlayan IoT özellikli bir platformdur. Schneider Electric'in veri merkezi güç koruması hizmetleri; gerçek zamanlı cihaz izleme, kullanıcı tanımlı grafikler ve raporlar, uzaktan izleme ve daha fazlasını sunarak veri merkezlerini koruma konusunda önemli bir rol oynayabilecek özenle tasarlanmış DCIM yazılımı içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.