x
Kategoriler
Sepetim

WEG

WEG Elektrik Motorları ve Otomasyon Teknolojilerinde Lider

WEG, dünyanın önde gelen verimli elektrik motorları, otomasyon, güç iletimi, yenilenebilir enerji teknolojileri, güneş enerjisi, biyokütle ve rüzgar enerjisi, enerji dağıtım ekipmanları, endüstriyel kaplama ve vernik üreticilerinden biridir. 

WEG ürünleri, Botek Otomasyon'un Eticaret müşterilerine sunduğu çözümler arasında yer almaktadır. Türkiye'deki WEG Motor Türkiye distribütörü olarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ve uzmanlık alanlarının avantajlarından faydalanarak ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktayız.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

WEG Motor Türkiye Hakkında

Kuruluşu 1961 yılına dayanan WEG, başlıca başkent eşyaları sektöründe faaliyet gösteren, elektrik makineleri, otomasyon ve birçok sektörde altyapı, çelik, kağıt ve hamuru, petrol ve gaz, madencilik gibi sektörler için boyalar gibi çözümler sunan küresel bir elektrik-elektronik ekipman şirketidir.

WEG, enerji verimliliği, yenilenebilir enerji ve elektrikli taşımacılık gibi büyük eğilimleri karşılamak için sürekli olarak çözümler geliştirerek yenilikte öne çıkmaktadır. 15 ülkede üretim birimlerine ve 135'ten fazla ülkede faaliyet gösteren şirket, dünya çapında 40.000'den fazla çalışana sahiptir.

WEG'nin net geliri 2022 yılında 29,9 milyar R$'ye ulaştı ve bu gelirin %59,3'ü Brezilya dışından sağlamıştır.

WEG iş alanları :

Endüstriyel Elektrik-Elektronik Ekipmanlar
Bu alan, elektrik motorları, sürücüler ve endüstriyel otomasyon ekipmanları ve hizmetleri ile bakım hizmetlerini içerir. Elektrik motorları ve diğer ilgili ekipmanlar, kompresörler, pompalar ve fanlar gibi neredeyse tüm endüstriyel segmentlerde uygulama bulur.

Enerji Üretimi, İletimi ve Dağıtımı (GTD)
Bu alana dahil olan ürünler ve hizmetler hidrolik ve termal elektrik santralleri için elektrik jeneratörleri (biyokütle), hidro türbinler (küçük hidroelektrik santralleri veya PCH'ler ve hidroelektrik jeneratörler veya CGH'ler), rüzgar türbinleri, transformatörler, alt istasyonlar, kontrol panelleri ve sistem entegrasyon hizmetleri

Ev Kullanımı İçin Motorlar
Bu iş alanında, odak noktaları, çamaşır makineleri, klima sistemleri, su pompaları gibi dayanıklı tüketici ürünleri pazarıdır.

Boyalar ve Vernikler
Sıvı boyalar, toz boyalar ve elektro yalıtkan verniklerin yer aldığı bu alanda, özellikle Brezilya'da endüstriyel uygulamalara odaklanıyor, Latin Amerika ve diğer bölgelere de genişlemektedir.

WEG Türkiye ve Botek Otomasyon

WEG ürünleri, Botek Otomasyon'un Eticaret müşterilerine sunduğu çözümler arasında yer almaktadır. Türkiye'deki WEG Motor Türkiye distribütörü olarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi ve uzmanlık alanlarının avantajlarından faydalanarak ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmaktayız.

İletişim ve Destek

WEG ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak veya destek almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için burada. Endüstriyel otomasyonun geleceğinde Weg Elektrik Sanayi Anonim Şirketi ve Botek Otomasyon iş birliği ile ilerleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.